Perskaityta naujiena lrt.lt tinklalapyje, kad lietuvoje mažėja kunigų sukėlė prieštaringas mintis. jomis ir pasidalinsiu.

Taip pat labai įdomūs komentarai po straipsniu, kur gerbiami komentatoriai yra pasidalinę į dvi stovyklas “už bažnyčią” ir “prieš bažnyčią”(jų dauguma). Čia kai ir nieko keisto.

Straipsnyje bažnyčia bėdavojasi, kad liko labai mažai norinčių studijuoti seminarijose, kad jie ieško studentų visur kur ir visaip kaip išgalėdami, bet dėl to baisiai nepanikuoja, nes mūsų kunigų amžiaus vidurkis apie penkiasdešimt metų ir šių “pajėgų” užteks dar geriems dešimt metų.

Dar kalbama, kad mūsų visuomenė visokia kokia supuvusi, “supermarketinė” ir panašiai. Tame gal ir yra tiesos. Tikriausiai šį visuomenės supuvimą atspindi hardcore ir punk “išdainuota” daina apie “pontifiką” – pasiklausykite, tik nesusivemkite:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1Bd0KfMWO-Q[/youtube]

Mano nuomonė.

Iš tikrųjų gerai, kad bažnyčia traukiasi, mažėja. Iš šios organizacijos, kuri yra prisidengusi moralės saugotojos skraiste nėra jokios naudos, nes bažnyčia nebemoka savo tiesų pateikti, pritaikyti šių dienų realijoms. Bažnyčia, kuri teigia, jog yra tikrasis “gyvas” tikėjimas mums meluoja – turime šimtus tūkstančių rašto aiškintojų ir nulį tikro tikėjimo. Bažnyčia grįžo ten kur buvo prieš du tūstančius metų – sustabarėjusi, apsistačiusi rašto aiškintojais.

Man apskritai atrodo, kad bažnyčia tai didelė senų pederastų armija, kuri prisidengdama savo visa saugančios funkcijomis bando skleisti savo melą. Ar čia jau toks sutapimas, kad bažnyčia taip stengėsi “prastumti” nepilnamečių informavimo įstatymą? Tikrai, ne. Tai labai apgalvotas žingsnis. Tas įstatymas skirtas tam, kad iš mūsų nepilnamečių galvų būtų išguitos sąvokos “pederastas”, “gėjus”, “homoseksualas” ir panašios, o patys kunigai galėtų tvirkinti mūsų vaikus, kurie nesuprastų kas su jais daroma dėl “informacinės tylos” šydo. Taip sakant bažnyčia stengiasi sukurti informacinę tylą, o tuo pačiu metu plėstis ir bujoti. Galbūt toks įstatymas turėtų pritraukti dar daugiau gėjų į kunigų privilegijuotą bendruomenę, tam, kad jie netrukdomi visuomenės galėtų tarp savęs santykiauti.

Taigi nepilnamečių informavimo įstatymas yra sukurtas “prikviesti” daugiau gėjų į kunigų klaną, kad šie taptų išskirtiniai visuomenės nariai. Nes šiais laikais būti gėjumi nėra jokia tragedija, gali būti toleruojamas ir pakenčiamas, bet nesi privilegijuotas.

Ir dar. Kai kalbama apie apie bažnyčią kaip aukštesnę instanciją, man bjauru klausytis. Juk kunigai yra labai menko intelekto žmonės, o ir pats judaizmas iš kurio išsivystė dabartinė krikščionybė buvo kaimo prasčiokų tikėjimas. Tik savo bukumu ir žiaurumu bažnyčia pasiekė tai ką turi dabar ir jai pakanka pasakyti vieną žodelytį “atsiprašau”ir visos inkvizicijos ir kankinimai kažkur pradingsta ir visi tampa laimingi.

Tiesiog bažnyčia yra bjaurus reiškinys, didelė šunvotė ir jeigu ji išnyks visiems bus lengviau gyventi. O tokie straipsniai yra eilinė propaganda. Bjaurus reikalas ta bažnyčia.7 Comments to “Bažnyčių tuštėjimo metas”

 1. grumlinas sako:

  xe-xe-xe… gal ant tavęs užsiundyti tokį tikintįjį Liudą, kuris per galvą verčiasi, man tikėjimo tiesas aiškindamas? ;) padiskutuotum iki valios :D
  http://www.grumlinas.lt/?p=13414

 2. Profilio nuotrauka (Mantas) Mantas sako:

  Neturėčiau nieko prieš tą organizaciją, jei ji laikytųsi konstitucijos ir sėdėtų atsiskyrusi nuo valstybės ir nelįsdama į akis. O kas ten jos viduje vyksta, man mažiausiai rūpėtų.

  • Profilio nuotrauka (benamis) benamis sako:

   Tikrai taip bažnyčia turi būti atskirta nuo valstybės, gi ne viduramžiuose esame, gal dar ir visą valdžią bažnyčiai atgal atidavus, gi kunigėliai žino kaip geriau žmones mokinti.
   Galbūt aš truputį pasikarščiavau įsiūčio ant bažnyčios pagautas ir nepaminėjau, jog bažnyčios dešimt dievo įstatymų yra gėris, bet visas aparatas, susmirdusi mašina kuri jų mokina yra blogis.
   Kai kuriems žmonėms bažnyčia padeda ir juos reikia gerbti, jog jie tikti, bet visgi aš manau, kad mums geriau būtų be viso šio aparato.
   Man bažnyčia primena vagį, kuris mokina kai būti doram ir nevogti. Absurdas.

   • Profilio nuotrauka (Mantas) Mantas sako:

    Priminė man atvejį, kai berods Anglijoj per pamokslą vienas Bažnyčios atstovas paragino eiti vogti iš prekybos centrų, jei nebeįmanoma išgyventi :)

    • Profilio nuotrauka (benamis) benamis sako:

     Lietuviai bažnyčios paraginti galėtų pradėti kokią raganų medžioklę, pramogai ir pamokymams.

     • grumlinas sako:

      xe-xe-xe – beskaitant judviejų dialogą, natūraliai imi užjausti bažnyčią – nekritiškas kritikavimas iššaukia antagonistinį palaikymą ;)

     • Profilio nuotrauka (benamis) benamis sako:

      Tai bažnyčia ar taip ar kitaip šaukiasi pagalbos, gi neveltui mišparams einant į pabaigą, prasineša senis pinigų prašydamas.