Sveiki,

tikriausiai jums labai knieti sužinoti kas šio tinklaraščio autorius, o man labai malonu, kad skaitote ir domitės, taigi skubinuosi jums prisistatyti.

Autorius. Artimiems draugams ir bičiuliams aš esu Saulius, o internetinėje virtualybėje jau daugiau nei metai laiko slepiuosi po benamio pseudonimu. Man dvidešimt treji metai. Šiuo metu studijuoju VPU istoriją, pagaliau bent kažkokia aukštojo mokslo įstaiga mane priėmė ir dabar galiu vadinti save pirmakursiu.

Pseudonimas. Kadangi, kai rašiau savo pirmąjį blogą sulaukdavau dažnai klausiant –o kodėl benamis? Todėl jaučiu pareigą, pasiaiškinti.

Tikriausiai tokį mano pasirinkimą lėmė Bulgakovo knygos “Meistras ir Margarita” stipri įtaka ir belenkiek kartų matytas to paties pavadinimo OKT spektaklis bei mano buvusio gyvenimo sintezė, kuriame bandžiau išgerti jūrą alkoholio, ieškoti gyvenimo prasmės cigaretės dūmuose, pigiuose baruose ar miegodamas naktį ant suoliukų mieste.

Tikslas. Su šiuo dalyku yra beprotiškai sunku, nes kai uždariau savo senąjį blogą, galvojau, jog turiu naują koncepciją kas yra tas bloginimas ir ką aš norėčiau rašyti, bet po virtualaus pokalbio su vienu blogeriu, supratau, kad mano koncepcija nieko verta.
Bet…kad ir kaip kaip ten bebūtų. Visų pirma šis blogas yra skirtas mano susireikšminusiai ir egocentriškai asmenybei. Kitas aspektas būtų, kviesti visus kam aktualios mano aprašomos temos bendrauti komunikuoti, reikšti nuomones, nes jūs juk žinote ką reiškia blogo autoriui  komentarai – jausmą, jog įdėtas darbas atsipirko, jog kažkas klauso, domisi.

Temos. Subjektyvus pasaulio aprašymas, tai kas vyksta aplink – džiugina, piktina ar yra aktualu. Tebūnie būsiu vienas iš tūkstančio vienodų lietuviškų blogų – “ką matau – tą rašau”, bet būsiu.

Tinklaraštis. Gaila, mano vizija sukurti tokį tinklaraštį kokį noriu nelabai pavyko, nes visų pirma norėjau išsirinkti temą, o tik vėliau pradėt bloginti, bet įkvėpimas aplanko, tai nusprendžiau, jog išvaizda palauks ir gali šitas daiktas gyvuoti ir “beta rėžime”. Manau, dar ne vieną kartą keisis šablonas, o jei tarp jūsų yra nusimanančių visokiuose programavimuose parašykit man, būsiu dėkingas.

Idėjos, mintys, pasiūlymai. Jei norite kažko paklausti ar šiaip turite kokią idėją rašykit adresu benamio.blogas [ eta ] gmail taškas com

Leave a Reply