Paskutiniu metu atsisiunčiau pačių naujausių pačių šviežiausių “The simpsons” serijų – stresui malšinti, per tas dvidešimt minučių pasijuokti, atsipalaiduoti ir vėl šokti prie darbų.

Ir aiškiai, padariau vieną genialią išvadą – 21 –asis Simpsonų sezonas yra visiškas mėšlas. Prisipažinsiu, jog niekada nebuvau Simpsonų gerbėjas ar ten jau labai kaip dėl jų pamišęs, tiesiog pažiūrėdavau vieną kitą seriją per tv3, kai turėdavau laisvą valandėlę.

Ir tuomet galėdavau juoktis iš tupų amerikonų ir kaip te pas juos viskas durnoviškai. Kažkaip atpalaiduodavo. Na, aš tikrai nežinau kokius sezonus tv3 rodė, kokių nerodė, bet 21, prastas labai prastas, labai nuleista kokybės kartelė lyginant su kitais sezonais. Aišku, galima prie Simpsonų fiasko pridėti ir visai neseniai išleistą filmą, kuris manęs nesužavėjo.

Taigi kodėl man taip nepatiko tas paskutinysis Simpsonų sezonas? Todėl, kad jame kiekvienoje serijoje pasiskolinamas kokio tai filmo veiksmas, aš suskaičiavau bent keturis – “Svynį Todą”, “Ir velnias dėvi Pradą”, “Mizerė” ir dar vieną, kurio pavadinimo nebepamenu, galbūt tai“Imtyninkas”, konkretūs filmai nėra labai svarbu, svarbus pats plagiavimo faktas. Taigi, aš nelabai suprantu tokio “minčių eigos” pasiskolinimo iš šių filmų – kokia prasmė? Tada ir pats filmukas atrodo labai toks tuščias. O gal jie tokiu būdu tuos filmus pajuokia?

Reziumė. Tikriausiai aš vienas toks esu užsilikęs mamutas, kuris vis dar tikėjo Simpsonų neblėstančiu nuostabumu, bet tikriausiai visą šitą mano rašliavą geriausiai iliustruoja rasta mintis internete, jog pirmosios simpsonų serijos buvusios kažkas tokio, o dabartiniai simpsonai yra tik mados reikalas, tai ko reikia jaunajai kartai, kad būtų madingi, nors dabar jaunimo tarpe populiaresnis Šeimos bičas, o aš atradau “Futuramą”.3 Comments to “Sprogusi Simpsonų serialo žvaigždė”

 1. LukonetasLT sako:

  Taip, futurama geras filmukas, na o šeimos bičas kiek mačiau, daug serijų daro tą patį ką ir Simpsonai. Pats Simpsonus žiūriu tik per TV3, tačiau ir tai jau nusibodo kai kelis metus iš eilės rodo tą patį sezoną… Geras įrašas, tikrai ;)

 2. m sako:

  21 simpsonų sezonas yra awesome :) Žiūrėjau simpsonus nuo paskutinio sezono iki pirmo – atvirkštine tvarka. Esu dabar ties 4 sezonu, liko trys pirmi. Kol kas galiu drąsiai sakyti – kiečiausi sezonai yra 4-5, 14 ir 20-21. Labai suprantama, kodėl visiems simpsonai nebepatinka – kai 20 sezonų žiūri tą patį, savaime suprantama, kad tai atsibos :)
  O dėl plagijavimo, tu tikriausiai nepastebėjai vieno fakto – simpsonuose nuo pat pradžių buvo plagijuojamos filmų idėjos. Tikriausiai pasauly nėra filmo, kurio jie būtų nenuplagijavę. Tai yra tradicija. Jei filmas nepatenka į simpsonus, reiškia kažkas blogai :)

 3. Donoras sako:

  manau simpsonai labiau subrendo:)
  ir as manau kad visi filmai, po Jazzo dainininko, akivaizdžiai plagijuoja filmus su garsu!
  Tavo antipatijos labai neargumentuotos…. Tai kas tau nepatinka, kad simpsonai paima dalį siužeto, nukenčia tavo autorinės teisės? jei nesupranti esmės kaip gali būt nepatenkintas? nesuprantu kodėl tiek daug kabinėjiesi prie visų, nieko pats neteikdamas? nesuprantu, dėl to klausiu.